zeiss

 

Doskonały partner biznesowy, atrakcyjny pracodawca

Ponad 370 pracowników, instalacje produkcyjne o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, optymalne procesy pracy i jedyne w swym rodzaju połączenie wiedzy, idei i techniki - oto Himmelfreundpointner.

Dzięki wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu produkcji, przedsiębiorstwo jest dostawcą systemowym techniki instalacyjnej, lotniczej, maszynowej, motocyklowej, samochodowej i silnikowej, a także rolnictwa. Oprócz tego, produkowane są części do kolejnictwa, zbrojeniówki i lotnictwa. Wysoka elastyczność i kompetencje merytoryczne pracownic i pracowników oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji wyznacza horyzonty ekonomiczne produkcji o wysokiej jakości.

Najnowocześniejsze technologie wytwarzania, jak toczenie na automatycznych tokarkach pionowych, produkcja uzębień, frezowanie, szlifowanie są stale unowocześniane i rozwijane w celu oferowania kompleksowych rozwiązań spełniających najwyższe wymagania jakościowe. Wszystkie procesy technologiczne, niezależnie czy seryjne, czy jednostkowe, prowadzone są w ustalonych standardach jakościowych. Stała optymalizacja i dalsze rozwijanie naszych procesów oraz podwyższanie kwalifikacji pracowników są integralną częścią naszej firmowej filozofii umożliwiającej spełnianie wymagań naszych klientów.

Produkty o silnych charakterach wymagają silnych osobowości! Mają już Państwo dość rutyny dnia codziennego i poszukują Państwo wyzwań, które stale wymagają czegoś nowego? Jeśli tak, to są Państwo w Himmelfreundpointnerze na właściwym miejscu. Prosimy rozpocząć zorientowane na przyszłość kształcenie lub wystartować ze swą karierą zawodową podejmując pracę w naszym przedsiębiorstwie.

Serdecznie witamy u Himmelfreundpointnera!

 

Specjalizacja w nadzwyczaj zaawansowanej technologii produkcji w całym zakresie CNC o najwyższej dokładności i jakości!

  • Obróbka CNC o najdalej zaawansowanych technologiach obróbczych
  • Przejęcie danych CAD-CAM (2D, 3D)
  • Centrum pomiarowe z maszyną 3D
  • Duże serie
  • Produkcja jednostkowa
  • Automatyzacja
  • Kompleksowe rozwiązania wraz z montażem
  • Powierzchnia produkcyjna 17 000m²
  • Dzienna przepustowość produkcyjna około 4.560  godzin
Bliższe szczegóły odnośnie naszych technologii produkcji znajdą Państwo tutaj.
 

Fachowcy szukający nowych wyzwań są zawsze w Himmelfreundpointnerze mile widziani!

W Himmelfreundpointnerze pracują Państwo w dynamicznym zespole, który stale się przeobraża:  

Nowe technologie stawiają zmieniające się wymagania. Często rozwiązania dobre na dzień dzisiejszy stają się jutro melodią przeszłości. Mogą Państwo zawsze w małym, aktywnym w różnych dziedzinach zespole zakwestionować dotychczasowe rozwiązania i realizować swe wizje.

Dzięki różnorodnym możliwościom zrobienia kariery zawodowej oraz indywidualnym ścieżkom rozwoju zawodowego, firma Himmelfreundpointner oferuje coś więcej niż tylko miejsce pracy.

 

 

Od techniki motoryzacyjnej, do motocyklowej, od instalacji w rolnictwie do pojazdów użytkowych, od budowy instalacji do techniki przemysłowej i wiele innych.

Himmelfreundpointner wie, jak produkować złożone elementy precyzyjne i zespoły konstrukcyjne i jakie muszą one spełnić wymagania.

Himmelfreundpointner dysponuje doświadczeniem w różnych branżach, z których Państwo i Państwa konstruktorzy mogą czerpać korzyści.

 

 

HimmelFreundPointner
Maschinen- und Fertigungstechnik GmbH

Gunskirchenerstraße 19, 4600 Wels

Tel:     +43 7242 / 2790-0

Fax:     DW-9100

Mail:    info(at)hfp-cnc.com

Logo rund HFP weiss 300 transparent

Suche